نمایندگی پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با پرینترهای Samsung به متقاضیان است. سرویس های ارائه شده در نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ، فروش، تعمیر، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیر پرینتر و در نهایت عرضه مواد مصرفی است. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی مجاز پرینتر سامسونگ و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد. سال هاست که نام چاپگرهای سامسونگ با تخصصی ترین نمایندگی چاپگر سامسونگ گره‌ خورده و کاربرانِ این محصول در صورت نیاز به هر یک از خدمات مرتبط با این دستگاه، نخستین انتخابشان، نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ بوده است.

 

نمایندگی فروش پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ مجموعه ای معتبر برای خرید انواع پرینترهای  بزرگ و کوچک برند محبوب سامسونگ است. این مرکز ضمن ارائه ی مشاوره های رایگان به عرضه ی چاپگرهای دیجیتال سامسونگ در مناسب ترین تعرفه ی امکان پذیر می پردازد. خاطرنشان می نماییم که با حضور در یکی از شعب فعال نمایندگی پرینتر سامسونگ خریدی رضایت بخش را تجربه کرده و پرینتری متناسب با نوع استفاده ی خود می یابید. لازم به ذکر است که این دپارتمان تخصصی جهت کسب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر کاربران و متقاضیان گرامی، کلیه ی پرینترهای سامسونگ را به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی به فروش می رساند.

 

خدمات نمایندگی پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی سامسونگ فراهم گشته است. نمایندگی پرینتر سامسونگ در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ مدلهای گوناگون پرینتر Samsung و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش  مرتبط با این محصول است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارت است از: عرضه مواد مصرفی پرینتر شامل تونر، برگ های کاغذ سازگار با پرینترهای سامسونگ و …، تعویض قطعات پرینتر ( تعویض فوم رولر پرینتر ، تعویض کابل پاور، تعویض سیم USB، تعویض درام، تعویض هد پرینتر، تعمیر و تعویض درب شکسته پرینتر تعمیر، تعمیر و تعویض LCD چاپگر، تعویض تونر پرینتر و…)، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات پرینتر برای کارآموزان و فعالان حوزه تعمیر چاپگر، فروش انواع پرینترهای سامسونگ و …. .

 

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیرات پرینتر سامسونگ در این مرکز محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و تمامی مدلهای چاپگر اعم از جوهری، لیزری و … را دربر می‌گیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص –اعم از نواقص تخصصی و غیرتخصصی- با مرکز تعمیرات چاپگر سامسونگ تماس گرفته و خواستار راهنمایی و مشاوره از کارشناسان این مرکز باشید. در موارد عادی و غیرتخصصی، کارشناسان ما راهکارهایی جهت تعمیرات چاپگر سامسونگ به شما ارائه خواهند داد تا نیازی به حمل دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه نباشد و اشکالات ایجاد شده به صورت تلفنی رفع گردد.

در موارد تخصصی و اشکالات فنی شدید، شما می توانید دستگاه خود را به نمایندگی پرینتر سامسونگ تحویل داده و پس از طی فرآیندهای تعمیر، آن را به صورت سالم، گردگیری شده و بی هیچ عیب و نقصی دریافت نمایید. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی پرینتر سامسونگ را ندارید می توانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. در بخش های آتی روش استفاده از این سرویس شرح داده شده است.

 

نمایندگی پرینتر سامسونگ و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ به دو دلیل صورت گرفته است: ۱٫ اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ و ۲٫ برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران دستگاههای پرینتر، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند.

کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر سامسونگ اقدام به اِعمال برخی گردگیری ها و سرویس های بهسازی در حین تعمیر پرینتر سامسونگ می نمایند که این امر سبب بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص گشتن آن می شود. به گونه ای که غالب دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می گردند.

 

سرویس در محل پرینتر سامسونگ

سرویس در محل پرینتر سامسونگ در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با استفاده از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر سامسونگ تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیرات پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تعمیرات پرینتر سامسونگ

تعمیرات پرینتر سامسونگ دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. تعمیرات پرینتر سامسونگ یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی سامسونگ در ایران است که به پشتوانه تخصص، تبحر، تجربه و مهارت کارشناسان این مرکز در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می گردد.

خُبرگی و زبدگی کارشناسان نمایندگی پرینتر سامسونگ در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، سبب گشته تا تخصص و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدماتی باشند که به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه ارائه می گردند. برخی از خدمات قابل دریافت در این مجموعه عبارت است از: عیب یابی و تعمیر SPF، عیب یابی و تعمیر ADF، عیب یابی و تعمیر Duplex، عیب یابی و تعمیر Sorter دستگاه پرینتر در مرکز تعمیرات پرینتر ، عیب یابی و تعمیر Finisher، عیب یابی و تعمیر Stapler Unit، عیب یابی و تعمیر Main Board، عیب یابی و تعمیر AC Power، عیب یابی و تعمیر DC Power دستگاه پرینتر و …. . قطعات و لوازم یدکی پرینتر سامسونگ

 

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی گشته است.

 

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید.

با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده

دسته بندی ها

جستجو در مقالات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید